Aksaray Yurtlar Platformu

aksarayyurtlari

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 1 yılı aşkın süredir ev arkadaşım olan Veysel ile yürüttüğümüz Aksaray Yurtlar Platformunu anlatmak ve tanıtmak istiyorum.

Her şey Ercan’ın BartınYurtlar projesini yapmasıyla başladı. Ercanla sürekli irtibat halinde olup bu işi Aksaray’da yapacağımızı bizlere de mentörlük edeceğinin sözünü aldıktan sonra çalışmalarımıza başladık.

Veysel ile birlikte kolları sıvadık

Site tasarımını yapmaya başladık bu konu da Veysel’in hakkını yemek olmaz. Kendisi çok özverili çalıştı. Sonra araya yaz tatili girdi ben köye gitmek durumunda kaldım. İnternet olmadığı için pek bir fayda sağlayamadım keza Veysel’de yalnız başına bir şey yapamazdı. Neyse sözün özü projeyi askıya aldık. Yaz tatili bitti ve okullar açıldı. Veysel ile tekrardan bir araya gelerek çalışma kararı aldık toplantılar bile düzenledik. Düşünün aynı evde kalıyoruz ve toplantılar düzenliyoruz. İkimizde part time çalıştığımız için evde pek bu işi konuşacak vaktimiz olmazdı bu yüzden okulda toplantılar yapardık. Çünkü biz bu işi gerçekten önemsiyorduk.

Çok geçmeden çalışmalarımızın meyvesini almaya başladık. Şimdi Aksaray Yurtlar için yaptığımız tek uğraş makale yazmak. Siteyi daha üst bir noktaya çıkarabilmek için SEO anlamında çalışmalar yürütüyoruz.

Bu konu da Hamdi Alıcı’nın verdiği desteği de unutmamak gerek. Tercih dönemine kadar hedefimiz Aksaray Yurtlar Platformunu arama motorlarında ilk sayfaya taşımak. Bunu başardıktan sonra devreye Ersin Aktaş girecek Ersinde bir nevi ev arkadaşımız diyebiliriz.

Pazarlama

Yaptığımız bu işin pazarlamasını Ersin yürütecek.

Ersin, Aksaray Yurtlar Platformunu; yurt, pansiyon ve apart  müdürlerine tanıtacak ve bu platformda olmanın avantajlarını onlara anlatacak. Şu an sadece makale yazıyoruz. Arada arkadaşlarımızdan da bu konu da destek alıyoruz. Onlara da buradan teşekkür ediyorum. Bu konu da isim vermek istemiyorum gerçekten yardım eden çok oldu. İlerleyen zamanlarda Aksaray Yurtlar Platformunu sosyal medya da aktif hale getireceğiz. Bunun çalışmaları da arkaplanda devam etmekte.

Aksaray Yurtlar Platformu

Birazda projeden bahsedeyim. AksarayYurtlari.Net Aksaray yerelindeki tüm yurt, pansiyon ve apartları tek bir platformda toplama misyonuyla yola çıkıp çalışmalarını sürdürmektedir.

Umarız en kısa zamanda daha iyi yerlere geleceğiz.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

The following two tabs change content below.
1995 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. Aksaray Üniversite'sin de Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4.sınıf öğrencisidir.

Latest posts by umtbngl (see all)

One thought on “Aksaray Yurtlar Platformu

Bir Cevap Yazın