Anneler Günü Kutlu Olsun

Anneler Günü

Başta Tüm Şehit Anneleri ve canım Annem olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Ve sizler iyi ki varsınız. Ne yapsak ne etsek hakkınız ödenmez.

11 Mayıs 2014 Tarihinde  facebook hesabıma yüklemiş olduğum bir videoyu bu anlamda sizlerle paylaşmak istiyorum. İnternet üzerinden yapılan bir iş görüşmesinden alınmıştır.

Şimdi izleyelim.

Gördüğünüz gibi annelerimiz ne kadar da zorlu işler peşindeler, bizler için neler yapıyorlar da bizler farkında değiliz. Onlar her şeyi bizlerin iyiliği için yapıyor, gerçekten onların hakkı ödenmez. Ben burada ne kadar bir şeyler karalasam da yazsam da aslında hiç bir şey ifade etmez.

Annemin en sevdiğim yönünü sizlerle paylaşıp kısa ve öz olan yazıma son noktayı koymak istiyorum.

Annemle her konuştuğumda yanında olayım veya olmayayım fark etmez bana ettiği dualardır. Annemin hayır duasını almak beni gerçekten çok mutlu ediyor. Ve bu da ruhsal anlamda da beni bir gıdım dinç tutuyor. Başımın tacısın annem seni çok seviyorum. Ne yazık ki annem bu yazıyı okuyamayacak ama olsun kalplerimiz bir bizim.

Son olarak bir atasözü ile bitirmek istiyorum.

“Bir baba bin evlada bakarmış da, bin evlat bir babaya bakmazmış.” Lütfen siz bu evlatlardan olmayın. Eğer onlardan uzaksanız da onları her zaman arayıp sorun çünkü onlar bizi menfaatsiz seven tek insanlar.

Anneler Günü Kutlu Olsun.

The following two tabs change content below.
1995 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. Aksaray Üniversite'sin de Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4.sınıf öğrencisidir.

Latest posts by umtbngl (see all)

Bir Cevap Yazın