BEN BEKLİYOR OLACAĞIM

asikar

Senin omzunda kayıtsız ağlamanın, sarhoşluğun, birlikte söylenen türkülerin yaşanan güzelliklerin tekrarı yok biliyorum.
Her ne kadar farklı zevkler apayrı karakterlere sahip olsak da omuz omuza olabileceğimizi, aynı dertle dertlenip, aynı mutlulukla mutlu olabileceğimiz biliyorum.
Boğazımda düğümlenen hıçkırıkları, yutkunmaktan yoruldum…
Her kavgamızda sen sayıp söverken, hayali bir veda sahnesi koydum göz ucuma.
Kaybetmekten, yitirmekten korkarken kırıklar canıma batmasın diye gardımı alamadım. Şimdi çok yara kabuğu birikti….
İnsan dostuna gard alır mı hiç, arkasını dönebilir mi? Sen her ne kadar böyle düşünmüş olsan da öyle olmuyor. Bir çırpıda girmedin ki hayatıma bir bir kavga ile çıkıp gidesin.
Kıyaslama yapma demişsin ya…elimde değil İrem’in kurduğu cümledeki kelimeleri aynı şekli ile olmasa da bir çok kez dile getirmişimdir. Yine de yerimi bilirim ben. Kötü gün dostuyum ya, dilersen mutluluğunu hiç paylaşma ben yine de yerimi bilirim.
Tıpkı bu yaşadıklarının geçici olduğunu bilmem gibi. Günü geldiğinde yeniden ayağa kalkıp bugünlerini, yaşadıklarını, kavgalarını tebessümle ile hatırlayacaksın. Çünkü sen güçlüsün. Zaman ne kadar sorumluluk yüklemişse de omuzuna o yüklerden kurtulacak gücün sende saklı olduğunu biliyorsun. Şimdi sessizliğe bırakıyorum tüm biriktirdiklerimizi. Ben insansızlık-la baş edemiyorken, senin kendini yalnız bırakmanı taktir ederek. Bir köşede kendini toparlayıp yeniden başlaman için dua edip, bana ihtiyaç duyduğunda elini sıkıca tutup buradayım diyeceğim. Hayat çemberimde ki yerini sadece sen de olduğunu bil ve gelmek için bekleme.

Ben hep aynı yerde bekliyor olacağım.

 

The following two tabs change content below.
1995 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. Aksaray Üniversite'sin de Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4.sınıf öğrencisidir.

Latest posts by umtbngl (see all)

Bir Cevap Yazın