Bugün Bir Yazı Yazmak İstiyorum

Vizeler bitti malumunuz eee memlekette Kars olunca gitmek biraz sıkıntı. Üç beş saat değil ki otobüse binip gideyim. Aksaray da havaalanı da yok uçakla gideyim. Gerçi uçakla gidecek paramda yok. Onun için evde kalıp oturmayı daha yararlı bulduğumu düşünüyorum.
Yusuf arkadaşımla birlikte vakit geçiriyoruz. O gitar çalıyor ben şarkı söylüyorum tabi kendimce yoksa sesimin güzelliğinden değil. Şuan farkettim de kulaklıkta müzik çalmıyor hemen bir radyo açıp dönüyorum. Açtım sevgili nadir okurlarım. Okur musunuz onu da bilmiyorum ama neyse ben yazıma devam edeyim beni ilgilendirmez sizi ilgilendirir okursanız okursunuz okumazsanız da… canınız cennete ne deyim.
Bugün pazara gittik alışveriş yaptık bir kaç parça meyve sebze aldık. Bir önemi yok ama söylemek istedim. Pazar demişken sizlere tavsiyem pazara giderseniz akşam üstü gidin her şeyi ucuzundan alırsınız tezgahtar artık geç oldu ne satarsam kar mantığıyla hareket ettiği için karlı bir alışveriş yapacağınız düşünüyorum hele bir de öğrenciyseniz.
Alt tarafta bir video görüyorsunuz. Sanırım içiniz de bir kaç kişi hatta hepiniz yazının devamını okumadan videoyu izlediniz. İşte o videoyu bugün pazara giderken çektik. After Efektle üzerinde oynama yapacaktım fakat iyi dans ettiğimi düşünüyorum sizlerle paylaşmak istedim. Bazı arkadaşlarımdan eleştiriler aldım video çok kısa olmuş keşke uzun olsaydı falan gibisinden, bağımlılık yapıyormuşum bir de. Bak hele bak bence bu kadar laf yeter ben gidiyorum. Facebookta biraz okey oynayayım. Zaten ilk el güzel gelmez çıkarım büyük ihtimalle. Sonra yapmam gereken işler var onlarla uğraşırım.
Başka bir yazı da görüşmek ümidiyle, hoşça kalın dostlarım.

The following two tabs change content below.
1995 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. Aksaray Üniversite'sin de Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4.sınıf öğrencisidir.

Latest posts by umtbngl (see all)

2 thoughts on “Bugün Bir Yazı Yazmak İstiyorum

  1. 1.Yazıda bahsi geçen Yusuf benim 🙂
    2.Videoyu ben çektim .
    3.Pazarda ki eşyaların %75 ben taşıdım 🙂
    4. Yani bugün bu çucuk belamı dikti evet dikti ..

Bir Cevap Yazın