DELİLİK…

13bbce2cac3af9c9

Yanıtlamamam gereken bir soruyu yanıtladığımda kafamın karışıyor olmasının bilimsel bir açıklaması vardır elbette..

Aksi düşünülemez kimi zaman dünyanın yuvarlak olmasını bile tartışıyor, ben ve fikirlerim. Gerçi hiç bir sonuca bağlayabildiğimiz de olmadı. Bağlansa bile her sonuç yeni bir başlangıca sürüklemez mi güneşin gölgesinde dans eden bedenlerimizi?

-Peki nedir seni delirten? diye sorduklarında sözcük yığınlarım tıkıyor tüm damarlarımı.

Şizofrenik 3’lü bir aşka yelken açtım zamanın birinde..herkes birbirine ölesiye aşıktı. Zamanın akışkan anlamsızlığı sarmıştı kara kaplı yürek duvarlarını. Gitmeyi beceremeyen üç kişinin sığınmaya çalıştığı iki kişilik bir tabuttu mekan. Atılan her kürek toprak derinlerde bir kedi tırmalıyışı izleri bırakıyordu. Sığamadık, sığışmayı beceremedik gün döndü. Bir baktım yalnızlığın çanlarını çalıyorum, binlerce benle. Üredim yeni doğan her günle çoğaldım.

The following two tabs change content below.

asikar

21.01.1987 yılında ailenin 3. kızı olarak dünyaya geldi. Baba köyünün soğuk duvarlı tek sınıflı okulunda başladı eğitim hayatına. 4. sınıfta öğretmenlerinin ve ailesini isteği üzerine, ortaokul ve lise eğitimin istanbulda tamamladı. Kafkas Üniversitesi işletme bölümünü bitirdikten sonra kısa bir dönem köy öğretmenliği yaptı. Sonrasında Ankaraya yerleşerek muhasebe üzerinde kariyer yapmaya başladı. Özel bir şirekette muhasebe şefi olarak devam ediyor hayatına.

Latest posts by asikar (see all)

Bir Cevap Yazın