En İyi Genç Bilişimci Bloğu

umtbngl

Akdeniz Bilişim Zirvesi‘nin hazırlamış olduğu “En İyi Genç Bilişimci Bloğu”nu Seçiyoruz Yarışmasında Umut Bingöl isminin yer aldığını gördüm. Başvuru yapmadığım halde ismimin olması açıkçası beni mutlu etti.

Üniversiteye başladığım ilk yılları hatırlıyorum da gerçekten bilgisayarla alakası olmayan bir insandım. Bilgisayar düzeyim google’a girip facebook yazmaktan ibaretti. Peki şimdi çok mu iyim derseniz hayır değilim. Ama geçmişimle bugünü kıyaslayınca gerçekten bir şeyler başardığımı düşünüyorum.


veysel
Tabii benim buralara gelmemi sağlayan her zaman desteklerini benden esirgemeyen bir kişi vardı. Ve o muhterem saygı değer hoca efendi Veysel Çapşek‘ti.

Kendi sitemi açtığım da ilk blog yazımı yazdığım da bana hep yardımcı oldu, yeni şeyler öğrenmem de hep çaba saffetti.

Kısacası ben buralara geldiysem Veysel’in sayesindedir, vesselam.

Tanıştığım her yeni insan bana bir şey kattı ben bilgiye ulaştıkça daha çok peşinden gitmeyi tercih ettim ve bugün o yarışmada ismimi görünce çabalarımın boşa gitmediğini gördüğüme çok sevindim.

Kazanırsam elbette mutlu olacağım ama kaybedersem asla üzülmeyeceğim çünkü o isimler arasında olmak bile yeterince mutlu etti beni.

Yarışmaya katılan diğer adaylara başarılar dilerken. Özellikle ev arkadaşım Sn. Veysel Çapşek’e ayrıca başarılar diliyorum. İyi olanın değil herkesin kazanacağı bir yarışma düzenleyen Akdeniz Bilişim Zirvesi ekibine, Pixel Akademiye ve Emrah Kozan hocama ayrıca teşekkürlerimi belirtiyorum.

Şimdi gelelim ne yapılacağına.

Sizlerde “En İyi Genç Bilişimci Bloğu”nu Seçiyoruz yarışmasında bana oy vermek istiyorsanız şuraya → tıklayarak oy verebilirsiniz. 🙂

The following two tabs change content below.
1995 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. Aksaray Üniversite'sin de Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4.sınıf öğrencisidir.

Latest posts by umtbngl (see all)

2 thoughts on “En İyi Genç Bilişimci Bloğu

Bir Cevap Yazın