Hakkımda

Hakkımda: Kars doğumluyum. Çiftçilik yapan 8 kişilik ailenin en küçük üyelerinden birisiyim. 4 ablam ve bir de Uğur adında ikizim var. Annem ve babam Kağızman Esenkır Köy’ünde ikametgah etmekte. Şimdi Aksaray Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yarı zamanlı olarak 9 ayı aşkın bir süredir bir Ajansta Sosyal Medya Yöneticiliği yapmaktayım.

Kariyer Hedefim: 3 yıldır sosyal medya yöneticisi olarak çalışıyorum. Çalışma hayatımın ilk 2 yılını freelancer olarak markalara sosyal medya danışmanlığı yaparak geçirdim son 1 yılımı ise Bluprint Digital Solutions ajansında Sosyal Medya Uzmanı olarak devam ettirdim.

Bu süre zarfında etkili kampanyalar ve stratejiler geliştirerek özgün içerik ve tasarımlar eşliğinde müşteri memnuniyetini, marka bilinirliğini ve satış artırmaya yönelik çalışmalarda bulundum.

Özel sektörde edindiğim tecrübeler ve içerisinde bulunduğum projeler doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım olduDijital Medya Sektöründe hedefim, eğitimim ve deneyimim ile köklü ve büyük bir firmada çalışarak kendimi geliştirerek ilerlemek. Firmam ve müşterilerin hedef, strateji ve isteklerine uygun kampanyalar geliştirmek, analitik çözümler üretmek. Bu noktada da sektörde adını duyurmuş bir firma ile birlikte büyümek istiyorum.

The following two tabs change content below.
1995 yılında Kars'ın Kağızman ilçesinde dünyaya geldi. Aksaray Üniversite'sin de Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4.sınıf öğrencisidir.

Latest posts by umtbngl (see all)